Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 19-03-2012, 12:50   #1 (permalink)
WHITEHAYABUSA
Modaratör
WHITEHAYABUSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SocialTwist Tell-a-Friend

Standart Yılın ilk gazlaması 18.03.2012 sezon açılışı ;)

evet arkadaşlar
sezon açılışını yapmış bulunuyoruz.güzel bir pazar gününü iyi bir şekilde değerlendirdik,gazladık,pasımızı attık.katılan gelen herkese TEŞEKKÜRLER
yalnız sabah itibari ile aksilikler peşimizi bırakmadı.sabah toplanma yerimizden ilk grup(vatan caddesi) çıkarken gaz bombaları arasında kaldık eylemciler vatan ve civarında toplanma yaparken polislerin gaz bombası atması ile bizde serseri mayın gibi gazladık.biraz kızardık,yandık ama ne yapalım şerefsizlerin yüzünden bir çok insanlar mağdur oldu neyse ikinci toplanma yerinde KENAN ve arkadaşları bayağı bi bekledik makinelerden birisi arıza vermiş onun için uğraşmışlar.çok şükür saat 12.00 ve biz yaklaşık 15 makine yola çıktık. bir arkadaşımızın R1 motor arıza yaptı kol çıkardı.ona geçmiş olsun malesef kaldı yolda.dolayısı ile kenan da arkadaşımıza eşlik ederek geri dönmek zorunda kaldı.geri kalan kişler ile gazlamaya devam ederken çorlu tem çıkışındaki virajda gsx-r1000 makine ismini anımsıyamadım karadenizli arkadaşımız birden kanala ufaktan iniş yaptı.ambulas ile gökhan arkadaşımız hastaneye götürdüğünde omuzunda 2 kırık olduğu tespit edildi .askıya alındı.o arada polisler geldi.evrak v.s
birazcık sıkıntılı bir gün idi.karadenizli arkadaşımıza geçmiş olsun.en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını dileriz.daha sonrasında mekandaki fotolarımızı birol abimiz herzamanki mütavaziliği ile çekti.siteye de atmasını kendisinden bekliyoruz.bende birkaç foto var.onları ekliyim.devamını birol abi getirir.
HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.TEKERİMİZ DÜZ BASSIN..